21 sie 2012

Info , info , info .

Ostatnio na blogu jest spore zamieszanie . Zawiecha Scarlette . A no i jak jeszcze nie wiecie to naszą wspólną decyzją było żeby usunąć z bloga Słodziutką . Więc tak też zrobiliśmy . Jak komuś się to nie podoba to proszę , otwarcie możecie pisać tylko proszę nie z Anonima . Hm... Chyba nic więcej nie mam wam do powiedzenia . Niedługo pojawi się tło na twittera na zamówienie : )

To tyle , Cece . ♥

12 komentarzy:

 1. Super że usuneliście Sslodziutka

  OdpowiedzUsuń
 2. Aha i świetny blog! ;) - Obserwuje .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej nie obserwuj..
   Ta Scarlette jest jakaś dziwna., a Cece jest dwulicowa, sama się do tego przyznała na GG! Mam dowody na to.. Więc jak zacznie pisać do Ciebie to nie odpisuj i nie dawaj GG! Ja bym nie obserwowała na twoim miejscu.. :P

   Usuń
  2. Yyy... Sama nie wiem, ale skoro tak mówisz, przecież byłaś tu redaktorką ;/

   Usuń
  3. Bosh Ssłodziutka wiem ,ze ci przytro ,ze ciebie wywalają z bloga i ze się złościsz .Nie wiem co się tam stało po między wami ,ale twoje zachowanie jest dziecinne .Sorki Cece i Scarlette robią lepsze dodatki od cb a ty im tego zazdrościsz.Wiec opanuj się .

   Usuń
 3. Byłam i żałuję, dobrze że się usunęłaś :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Siemka... Możesz zrobić zestaw z Pamiętnikami Wampirów? Tło niech będzie z czym kolwiek, ale nie z Eleną i Damonem. (chodzi o to, żeby nie byli tylko oni)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siemka... Możesz zrobić zestaw z Pamiętnikami Wampirów? Tło niech będzie z czym kolwiek, ale nie z Eleną i Damonem. (chodzi o to, żeby nie byli tylko oni)

  OdpowiedzUsuń

No na co czekasz?
Dodaj komentarz i
zamów jakiś dodatek ! :D ♥